Кошик
470 відгуків
+380 (66) 072-88-02
+380 (96) 535-19-98

СТЯЖНІ РЕМНІ

Стяжні ремені
Стяжні ремені – застосовуються для фіксації різних видів вантажів при залізничних перевезеннях, авіа-, судно- та вантажоперевезення та спецтехнікою. Товар, що перевозиться, і речі бувають мало-, середньо- і великогабаритними. Для певного виду вантажу вибирається певний вид стяжних ременів зі спеціально підходящими кріпильними кріпленнями, розрахованим робочим та граничним навантаженням.

Види кріпильних ременів
Залежно від виду вантажу, його ваги, ремені для кріплення бувають: малотоннажні, середньотоннажні та великотоннажні.

1. Малотоннажні. Найзастосовніші у повсякденному житті. Використовуються при квартирних переїздах для підйому речей, у комерційних перевезеннях для вантажних автомобілів. Кріплення надійно фіксують вантаж, запобігаючи перекиданню. Граничне навантаження становить трохи більше 2000 кГс.
2. Середньотоннажні. Мають кінцеві стяжні елементи та храпові замки. Використовуються при перевезеннях автомобільним, морським та залізничним транспортом. Граничне навантаження – трохи більше 3000 кГс.
3. Крупнотоннажні стрічки. Використовують при перевезенні великих за розміром вантажів. Граничне навантаження – до 10000 кгс. Стяжки та кріплення зручні у використанні, надійні, міцні.
Кріпильні стяжки виготовляють із міцного поліетилену.

Основні правила застосування ременів кріплення
Вони полягають у наступному:

- багажний вантаж повинен стійко стояти на платформі, перш ніж фіксувати його стяжними стрічками з храповим механізмом, з тріскачкою;
- не можна перевищувати допустиме навантаження на ремені – стяжки з натяжним пристроєм та храповиком;
- стяжну стрічку не можна використовувати як вантажні стропи;
- для м'яких та тендітних вантажів, багажу краще застосовувати кільцевий ремінь з храповим механізмом.
Будь-який ремінь до початку експлуатації необхідно перевірити на відповідність заявленим характеристикам та властивостям.

Переваги стяжних стрічок
Вони полягають у наступних властивостях:

- стійкість кріплення до зовнішнього середовища;
- ідеальна фіксація кріпильними стрічками вантажів будь-яких розмірів та форм;
- м'якість – можна кріпити стяжками вантаж будь-якої щільності, навіть найм'якший;
- для пакування товару та вантажу можна використовувати будь-який матеріал;
- міцність кріплення стяжок;
- компактність кріпильних стяжок з храповиком - займає мало місця у складеному стані;
- доступні ціни;
- різноманітність видів кріплення та стяжок для різних вантажів;
- надійність кріпильних стяжок із натяжним пристроєм.
Таким чином, кріпильні ремінні ретчети з храповиком та з натяжним пристроєм – стяжкою – дуже зручні та надійні елементи для сфери вантажоперевезень.

Асортимент стяжних ременів компанії «Лоад-тех»
Компанія «ЛОАД-ТЕХ» – спеціалізоване підприємство з виробництва, імпорту та реалізації сучасної текстильної, такелажної та вантажопідйомної продукції. У тому числі виготовляє ремені кріплення для різного вантажу.

1. Стяжний кільцевий ремінь Garant. У своєму складі має стрічку, тріскачку (храповик) – храповий механізм із пластиковою ручкою, яка використовується для натягу стрічки – стяжки. Ремінь може йти із пружинним замком, з фіксатором натягу. Ширина самої стяжної стрічки – 50 мм. Максимально допустиме навантаження на стяжку – 5000 кг, номінальна сила натягу – 600 кг.
2. Кріпильний ремінь Standart. Складається зі стрічки, шириною від 25 мм до 100 мм, гака зварного, пластинчастого, U-подібного або D-подібних ланок, а також тріскачки з храповиком. Довжина – понад 10 м. Максимально допустиме навантаження – 10 тонн, номінальна сила натягу – 1000 кг. Застосовують для фіксації палетів та піддонів.
3. Кріпильний ремінь Premium. Складається з кріпильної стрічки з тріскачкою, гаків, кріпленням з храповим механізмом (хроповиком) – стандартним, зубчастим колесом храповика. Використовується із натяжним пристроєм на евакуаторах для фіксації автотранспортних засобів. Довжина понад 10 метрів.
4. Стяжний кільцевий ремінь із замком. Застосовується для кріплення вантажів невеликого розміру під час перевезення. Складається з стрічки, що самозатягується, і кільцевого замку з тріскачкою. Ширина стрічки може бути від 25 до 50 мм, довжина – понад 5 м, робочим навантаженням понад 5 т, номінальною силою натягу 200 кг.
5. Ремінь для кріплення мототехніки. Стрічкова форма надійно фіксує мототранспорт при транспортуванні в кузові автомобіля, причепі. Від стандартних ретчетов відрізняється спеціальними стяжками кріплення з натяжним механізмом: з гаками обгумованими і додатковими петлями кріплення. Стяжні стяжки не подряпають лакофарбове або хромоване покриття мотоцикла або скутера, а додаткове кріплення надійно утримує транспорт. Трос має вантажопідйомність понад 5 тонн.
6. Стяжний ремінь кільцевий. Складається з кріпильної стрічки із замком-тріскоткою та з храповим механізмом. Максимальне навантаження – 10 т, ширина стрічки 25-100 мм.
Вся продукція має сертифікат якості, виготовлена із високоякісних матеріалів за стандартом ДСТУ EN 12195-2:2018.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner