Кошик
473 відгуків
+380 (66) 072-88-02
+380 (96) 535-19-98

СТРОПИ КАНАТНІ

Канатні стропи

Навантаження й розвантаження різного роду великогабаритних вантажів відрізняється підвищеною трудомісткістю. У ряді випадків для безпечного і швидкого виконання робіт однією мускульної сили задіяного персоналу (вантажників) недостатньо. У цьому випадку на допомогу приходять спеціальні вантажні елементи - канатні стропи.

Стропи в різному виконанні дають можливість занурити або транспортувати габаритний і об'ємний вантаж. В даний час стропа найчастіше виготовляється з міцного сталевого каната. Незважаючи на деякі недоліки, канатні сталеві троса в такому виконанні користуються заслуженим попитом. Будівництво, складське господарство, виробництво - ось лише відносно невеликий перелік об'єктів, де вони використовуються.

Канатні металеві стропи: виготовлення, переваги і недоліки

Практика показує, що виготовлення металевих канатних строп відрізняється простотою. Принцип: сталеві канати шляхом використання спеціального обладнання заплітається, формуючи міцне з'єднання. Таким чином формуються петлі. Канатний металевий строп (мова йде про місце стиковки) в обов'язковому порядку опечатують.

Канатні стропи: переваги:

 • широка область застосування;
 • універсальність (всі види сталевих пристосувань добре переносять температурні перепади, не втрачаючи своїх властивостей);
 • підвищена опірність;
 • висока міцність (металеві стропи впевнено витримують різного роду механічне навантаження).

Варто відзначити, що тросові вантажопідйомні пристосування мають також і недоліки. Мова йде про:

 • велику вагу (також не варто забувати про громіздкість);
 • складнощі при зберіганні (всьому виною габаритні параметри);
 • неможливості використання для крихких вантажів (сталеві нитки можуть пошкодити поверхню, яка до цього була ретельно підготовлена).

Незважаючи на недоліки, вантажні тросові стропи знайшли своє застосування. Зокрема, металеві канатні чалки - це одна з різновидів вантажопідйомних строп. Добре відомо, що альтернативу цим тросовим сталевим пристосуванням, які використовуються на кораблях різного водотоннажності і в порту, знайти досить складно.

Сталеві канатні стропи: продукція компанії Load-tech

Широкий асортимент металевих канатних вантажопідйомних пристосувань від надійного українського виробника допомагає знайти відмінне рішення в точній відповідності з поставленим завданням. Простіше кажучи, серед видів сталевих канатних строп можна знайти підходящий варіант, в залежності від планованої області застосування. Розібратися допоможе маркування канатів.

Асортимент компанії Load-tech:

 • СКП - петлевий варіант (користується найбільшим попитом);
 • СКК - кільцевої сталевий тросовий строп (при виборі важливо орієнтуватися на необхідне навантаження);
 • 1СК, 2СК, 4СК - ветвевой сталеві вантажопідйомні пристосування (цифра вказує на кількість гілок);
 • СКЦ - комбінований варіант, який відрізняється підвищеною міцністю (тросовий строп не порвуться навіть при різкому збільшенні навантаження).

Всі види металевих пристосувань, використовуваних для вантажно-розвантажувальних робіт, що випускаються компанією Load-tech, відповідають ГОСТу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner