
-10%
- Готово до відправки
- Код: 3.00-18
Покришка на мотоцикл 3.00-18 з камерою 8PR (вир-во SC-TYRE)
1 199 ₴
1 079,10 ₴
+380 (66) 072-88-02
- +380 (96) 535-19-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на мотоцикл 3.00-18 з камерою 8PR (вир-во SC-TYRE)
Покришка для мотоциклів SC-Tyre 3.00-18 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 218 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів/
Мотопокришки 3.00-18 застосовують на мотоциклах:
- МИНСК
- Cezet
- Geon
- Hyosung
- Jawa
- Lider
- Lifan
- Musstang
- Sabur
- SYM
- Viper
- Zongshen
Основні характеристики
- Максимальне навантаження на шину ― 200 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 4P.R. (чотирьохшарова)
- Ширина шини ― 76 мм
- Індекс навантаження шини ― 52
- Індекс швидкості ― S
- Тип ― Камерна (TТ)
- Бренд товар ― SC-Tyre
Також в наявності багато інших запчастин на таку техніку, як: МТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-25, Т-16, Т-150, роторна косарка WIRAX, засоби захисту рослин та інше.
Швидка відправка без передоплат (післяплатою).
Відправлення товару в день замовлення!
Viber: +38 (066) 072 88 02, +38 (096) 535 19 98.
E-mail: bizhko.roma@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Камера |
| Колір | Чорний |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 1 079,10 ₴






