
-7%
- Готово до відправки
- Код: 4.80/4.00-8
Колесо на садову тачку 4.80/4.00-8 пінополіуретан
935 ₴
869,55 ₴
+380 (66) 072-88-02
- +380 (96) 535-19-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо на садову тачку 4.80/4.00-8 пінополіуретан
Завдяки діаметру шини 38 см та ширині 7 см, це колесо є ідеальним вибором для тих, хто цінує надійність і зручність у будь-яких умовах. Переконайтеся в його високій якості та ефективності, обираючи піну 4.00-8 синю для своєї техніки !
Основні характеристики:
- Призначення: Колесо до тачки
- Посадковий діаметр шини: 38
- Ширина шини: 8
- Стан: Новий
- Підшипник 204-ий
- Довжина труби 7 см
Також в наявності багато інших запчастин на таку техніку, як: МТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-25, Т-16, Т-150, роторна косарка WIRAX, засоби захисту рослин та інше.
Швидка відправка без передоплат (післяплатою).
Відправлення товару в день замовлення!
Viber: +38 (066) 072 88 02, +38 (096) 535 19 98
E-mail: bizhko.roma@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подшипник | 204 (20 мм) |
| Ширина | 75.0 |
| Діаметр | 380.0 |
| Довжина осі | 7.5 см |
| Ширина бігової доріжки | 7.5 см |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
- Ціна: 869,55 ₴






