
- Готово до відправки
- Код: 4.80/4.00-8
Колесо на тачку 4.80/4.00-8 пінополіуретан (вісь 16 мм.)
845 ₴
802,75 ₴
- +380 (96) 535-19-98
Колесо на тачку 4.80/4.00-8 пінополіуретан (вісь 16 мм. довжина труби 6 см.)
Піна 4.00-8 з віссю діаметром 16 мм та жовтим кольором є високоякісною пневматичною шиною для використання на різних видів транспортних засобів, таких як садові тачки. Ця покришка має хорошу міцність та зносостійкість, що дозволяє їй довго служити при різних умовах експлуатації. Крім того, жовтий колір покришки допомагає забезпечити покращену видимість на дорозі та зменшує ризик нещасних випадків внаслідок недостатньої помітності транспортного засобу. Піна 4.00-8 з віссю діаметром 16 мм та жовтим кольором є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійну та безпечну покришку для свого транспортного засобу.
| Розмір | 4.80/4.00-8 |
| Протектор | Всесезонний |
| Комплектація | Колесо в зборі |
| Вісь | На 16 мм. |
| Матеріал | Пінополіурітан |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Підшипник: | 35/16 |
| Максимальне навантаження: | 70 кг |
Також в наявності багато інших запчастин на таку техніку, як: МТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-25, Т-16, Т-150, роторна косарка WIRAX, засоби захисту рослин та інше.
Швидка відправка без передоплат (післяплатою).
Відправлення товару в день замовлення!
Viber: +38 (066) 072 88 02, +38 (096) 535 19 98
E-mail: bizhko.roma@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подшипник | 204 (20 мм) |
| Ширина | 75.0 |
| Діаметр | 380.0 |
| Навантаження | 100 кг |
| Довжина осі | 11 см |
| Ширина бігової доріжки | 7.5 см |
- Ціна: 802,75 ₴





