
- Готово до відправки
- Код: 130.70-12
Покришка на скутер 130.70-12 SB-117 4PR (безкамерка) (вир-во Deli Tire)
1 589 ₴
- +380 (96) 535-19-98
Покришка на скутер 130.70-12 SB-117 4PR (безкамерка) (вир-во Deli Tire)
Безкамерна покришка виробництва Індонезія Deli Tire у розмірі 130/70-13 на моторолері з маркуванням малюнка протектора SC-109 . Ця шина є безкамерною, але можна ставити і в комплекті з камерою. Якісна покришка для скутера з дорожнім малюнком забезпечить надійну їзду та максимальне зчеплення на різних типах доріг. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів з діаметром диска 13 дюймів
Сумісність: VIPER Booster , Fabius , Grand Prix , Legend , Race , Storm , Wind
- Максимальне навантаження на шину ― 272 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Висота профілю шини: 48см.
- Ширина шини: 13см.
- Індекс навантаження шини: 63
- Індекс швидкості: P
- Тип: Безкамерна (TL)
- Країна реєстрації бренду: Індонезія
- Країна-виробник товару: Індонезія
- Бренд товара: Deli Tire
Також в наявності багато інших запчастин на таку техніку, як: МТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-25, Т-16, Т-150, роторна косарка WIRAX, засоби захисту рослин та інше.
Швидка відправка без передоплат (післяплатою).
Відправлення товару в день замовлення!
Viber: +38 (066) 072 88 02, +38 (096) 535 19 98
E-mail: bizhko.roma@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 130.70-12 |
| Колір | Чорний |
| Ширина шини | 130 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | L |
| Індекс навантаження шини | 62 |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип шини | Радіальна |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
- Ціна: 1 589 ₴







