
- Готово до відправки
- Код: 3.00-10
Покришка на скутер 3.00-8 Н-651 6PR (безкамерка)
765 ₴
+380 (66) 072-88-02
- +380 (96) 535-19-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на скутер 3.00-8 Н-651 6PR (безкамерка)
- Покришка до тачки або скутера
- Індекс швидкості J
- Слойність 4PR.
- Розмір 3.00-8
- Фірми SC-TYRE
- Виробник китай
- Ціна вказана без камери.
- Резина безкамерна
- Якість продукції висока.
Також в наявності багато інших запчастин на таку техніку, як: МТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-25, Т-16, Т-150, роторна косарка WIRAX, засоби захисту рослин та інше.
Швидка відправка без передоплат (післяплатою).
Відправлення товару в день замовлення!
Viber: +38 (066) 072 88 02, +38 (096) 535 19 98
E-mail: bizhko.roma@gmail.com
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Код запчастини | 3.00-8 |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 49 |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
- Ціна: 765 ₴






